Szüntelenül zenét hallgatok,
Lassan a világon kívülre szaladok.
Tudom, annyira megbántottalak,
Hogy az én számon is alig jönnek ki szavak...
Kérlek, ne haragudj rám!
Tudom, csakis az én hibám.
Hiányoznak szádból a szép szavak,
Miket akkor mondtál, mikor nyomott a bánat!
Hiányzik a lényed,
Mitől ha nem vagy, üres az élet.
Gyere vissza, kérlek,
Többet ilyet nem teszek, tényleg!
Érted már, miért írom ezt a verset?
Lelkem üres nélküled.
Nem értem, hogy mért pont veled
Tettem ilyen kegyetlenséget!!!
Lassan a világon kívülre szaladok.
Tudom, annyira megbántottalak,
Hogy az én számon is alig jönnek ki szavak...
Kérlek, ne haragudj rám!
Tudom, csakis az én hibám.
Hiányoznak szádból a szép szavak,
Miket akkor mondtál, mikor nyomott a bánat!
Hiányzik a lényed,
Mitől ha nem vagy, üres az élet.
Gyere vissza, kérlek,
Többet ilyet nem teszek, tényleg!
Érted már, miért írom ezt a verset?
Lelkem üres nélküled.
Nem értem, hogy mért pont veled
Tettem ilyen kegyetlenséget!!!
