Most itt vagyok, csend takarja számat.
Jobb is, mert ezen a különleges napon nem hallják a
szomorúságom!
Ó, mondtam, sajnálom, de szétszakít a bánat.
A hibás a barátom, aki pedig megőrjít, ha látom!
Nem hisz nekem, kérdeztem, mit tegyek, nem mondtak
semmit, csak annyit, hogy vele lenni nem érdemes.
Épphogy az lenne a jó, ha a dolgokat elhinné,
és bánat nem ülne arcomon semmiért, és boldogok
lennénk!
Tán még jobban, mert ma nőnap van!!!
Jobb is, mert ezen a különleges napon nem hallják a
szomorúságom!
Ó, mondtam, sajnálom, de szétszakít a bánat.
A hibás a barátom, aki pedig megőrjít, ha látom!
Nem hisz nekem, kérdeztem, mit tegyek, nem mondtak
semmit, csak annyit, hogy vele lenni nem érdemes.
Épphogy az lenne a jó, ha a dolgokat elhinné,
és bánat nem ülne arcomon semmiért, és boldogok
lennénk!
Tán még jobban, mert ma nőnap van!!!
