Ha tudnád mit élek át,
elveszett életünk fonalát
keresem régóta.
De nem találom,
hogy is lelhetném?
Én hibám, elhagytam,
hiába keresném.
Mégsem. Rátaláltam
merre van az út.
De hol a tiéd?
Nincs az enyém mellett.
Merre vagy? Nem látlak...
Elveszett arcod már csak
emlékeimben él.


0 Megjegyzések