Tisztelt írók és költők. Nektek is lehetőségetek van arra, hogy portálunkon megjelenjetek a menüben található Tartalom beküldése linkre kattintva.

Adniv Nátloz - Én és az élet

Én és az élet,
nem vagyunk barátok.
Elfogadom hogy van,
áldás, na meg átok.
Élet jön és élet megy,
ez így valahogy még elmegy...
De már ha ölsz, na már akkor,
már nem mindegy hogy mi van, hol.
Élet egy van, ne vedd el,
nincs garancia, megfelel?
Nem választhatsz, nem és kész!
Ami itt kell: szív és ész.
Kerüld a rosszat és gyakorold a jót,
mert sok vízcseppből, fakaszthatsz egy folyót!
Bocsáss meg! Tiltsd a bosszút.
Így élhetsz te jót és hosszút.
Ha nem akarod, ne tartsd be,
ember vagyok, ahogy te.
Reactions

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések