Közel vagy, s mégis oly távol,
itt vagy, de lehetsz bárhol,
szemedben nem látom magamat,
hangodban keresem szavamat.
Megéltünk örömöt s bánatot,
elfogadtuk, mit az élet adhatott,
de ha eljő a perc, mikor utunk elágazik,
biztos vagyok, hogy egyszer újra találkozik.
itt vagy, de lehetsz bárhol,
szemedben nem látom magamat,
hangodban keresem szavamat.
Megéltünk örömöt s bánatot,
elfogadtuk, mit az élet adhatott,
de ha eljő a perc, mikor utunk elágazik,
biztos vagyok, hogy egyszer újra találkozik.

0 Megjegyzések