Tisztelt írók és költők. Nektek is lehetőségetek van arra, hogy portálunkon megjelenjetek a menüben található Tartalom beküldése linkre kattintva.

Aba-Angs Ilona - Tar volt szerelmem...

Tar volt szerelmem és kicsiny,
hozzá még kerek.
Ám magáról fennen állítá,
Hogy magas, szőke és sovány.
Hittem én, és éltünk boldogon,
Bár fecsegjen rólunk a rút világ.

Évek múltán elhagyott,
S most szabad vagyok megint:
Kifosztva bár, de törve nem.

Kérded a szabadság mit jelent?
Hogy azt hihesd, amit akarsz!
Reactions

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések